CYBERBEZPIECZEŃSTWO
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
"Przekraczamy granice IT, zabezpieczając Miejską przyszłość.
Cyberbezpieczeństwo jest naszą misją"

EDUDAY

edu.png

Dziś, tj. 29 listopada, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyła się dyskusja na temat nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie edukacji. Konferencję edukacyjną zorganizowano specjalnie dla białostockich nauczycieli oraz dyrektorów szkół. Partnerem strategicznym tego wydarzenia było Miasto Białystok, natomiast rolę partnera technologicznego pełniła firma Microsoft.

Całe wydarzenie, czyli konferencja „Dzień Edukacji”, odbyła się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego.

Prelegenci poruszyli różnorodne zagadnienia, skupiając się między innymi na sztucznej inteligencji i aspektach bezpieczeństwa w sieci. Uczestnicy zapoznali się również z platformą do twórczej i emocjonalnie zaangażowanej nauki poprzez zabawę, jaką jest Minecraft Education.

Następnie uczestnicy brali udział w praktycznych warsztatach prowadzonych przez prelegentów z Microsoft Innovative Educator. Dzięki nim nauczyciele zyskali nowe umiejętności, między innymi z zakresu zarządzania urządzeniami w ramach rozwiązań Microsoft.

Powrót na początek strony